draugiem.lv
Ieiet  |
|
Reģistrēties
Reāla palīdzība reāliem cilvēkiem

Statistika

Laikposmā

6g. 2m. 13d. 12st. 12min. 25sek.

Projektu īstenots

85

Kopā saziedots

1450901.06 €

Saziedots mēnesī

39162.12 €

Saziedots nedēļā

2010.00 €

Saziedots dienā

5.00 €

Fondi

Nataļjas Tumaševičas ģimene, māte ar četriem bērniem

 

Notikums: Ģimenes dzīvoklī izcēlies ugunsgrēks, kurā sadegusi visa ģimenes iedzīve
Nepieciešams: 2000 eiro sadzīves tehnikas, mēbeļu un citu sadzīvei nepieciešamo priekšmetu iegādei

1,905.00 €
Atlicis saziedot

4.75%
Nensija Dārta Krēsliņa, 5 gadi

 

Diagnoze: iedzimta galvas smadzeņu anomālija, spastiskā tetraparēze, motorās attīstības aizture.

Nepieciešams: pilna izmeklēšana, precīzas diagnozes noteikšana

9,528.16 €
Atlicis saziedot

51.587209644999%
Tomass Dobinda, 1 gads

 

Diagnoze: bērnu cerebrālā trieka (BCT), spastiska tetraparēze
Nepieciešams: 3100 eiro speciālista konsultācijām un mājas neirorehabilitācijas izstrādāšanai

1,902.00 €
Atlicis saziedot

38.645161290323%

Ziņas

Aleksandrs Emanuels drīz varētu braukt mājās

Trešdienas pēcpusdienā fondu Labdaris.lv apmeklēja mazā Aleksandra Emanuela Kantes māmiņa, tētis un māsiņa. Viņi bija ieradušies pēc nopirktā medicīniskā aprīkojuma un specializētās pārtikas. Pastāv iespēja, ka jau tuvāko nedēļu laikā pati jaunākā ģimenes atvase varēs doties mājās. Mamma, tētis un māsiņa ir neizsakāmi laimīgi un ar nepacietību gaida, kad mazulīti varēs vest mājās.

 

Pirms divām dienām mazā Aleksandra Emanuela ģimene bija ieradusies uz fondu Labdaris.lv. Viņi saņēma pavisam nesen nopirkto aparātu sekrēta atsūkšanai, kā arī ierīci zēna barošanai un specializēto medicīnisko pārtiku. Bez šī aprīkojuma un pārtikas zēns nevar atstāt slimnīcu. Specializētā pārtika Aleksandram Emanuelam būs nepieciešama līdz divu gadu vecumam, un Labdaris.lv vāc līdzekļus arī tās iegādei.

 

Tikšanās laikā ģimene saņēma arī drēbītes, ko labsirdīgi cilvēki bija ziedojuši tieši Aleksandram Emanuelam un viņa māsiņai. Ģimene par šo ziedojumu bija ļoti patīkami pārsteigta un priecīga.

 

Puisēna māmiņa Nataļja pastāstīja, ka pirms mazuļa došanās mājup ir nepieciešams mainīt traheostomu. Pēc šīs procedūras Aleksandram Emanuelam vajadzēs nedaudz atkopties. Tikai tad, kad ārsti un vecāki būs pilnīgi pārliecināti, ka mazais jūtas pietiekami labi, lai dotos mājās, viņu izrakstīs no slimnīcas.

 

Tad, kad Aleksandrs Emanuels būs ieradies mājās, viņu regulāri apmeklēs ģimenes ārsts, kas sekos līdzi mazā veselības stāvoklim. Mazulim uz vienu gadu ir izsniegts atzinums par īpašas kopšanas nepieciešamību. Tas nozīmē, ka ir vajadzīga ne vien pastāvīga vecāku uzmanību, bet arī regulāras ārsta konsultācijas un pārbaudes.

 

Mazā Aleksandra Emanuela ģimene ir ļoti laimīga par to, ka bērniņš jau pavisam drīz varēs doties mājās un viņam nebūs jādzīvo slimnīcā līdz pat divu gadu vecumam. Nataļja ar vīru un meitiņu sūta vissirsnīgākos sveicienus visiem ziedotājiem un personām, kas viņus atbalsta.

 

 

Adelīna jūtas labi; plānos operāciju

Vakar Labdaris.lv pārstāvji sazinājās ar mazās Adelīnas Bogdānes tēti Ati. Viņš pastāstīja, ka mazulīte jūtas labi. Piektdien Adelīnai ir plānota vizīte pie ķirurga, kurā paredzēts apspriest, kad mazulītei varētu veikt nepieciešamo plānveida operāciju. Adelīnas māmiņa un tētis ļoti priecājas, ka mazā veseļojas. Viņi ir ļoti pateicīgi visiem, kas ziedoja un deva bērnam iespēju dzīvot ārpus slimnīcas.

 

Adelīna jūtas ļoti labi un pašlaik par viņas veselību sūdzēties nevar – Labdaris.lv noskaidroja no meitenes tēta. Mazulīte aug un katru dienu sagādā ļoti daudz prieka visai ģimenei. Kopš ierašanās mājās, viņas veselība un pašsajūta ir ļoti uzlabojusies. “Nav lielākas laimes, kā redzēt savu bērnu katru dienu mājās,” pārliecināti ir meitenes vecāki. Dzīve slimnīcā tagad ir vairs tikai atmiņas.

 

Rīt mazulītei ir paredzētas konsultācijas pie ķirurga. Adelīnai tuvākajos mēnešos ir nepieciešams veikt plānveida operāciju. Pirms noteikt operācijas datumu, ir nepieciešams veikt rūpīgu izmeklēšanu un pārbaudes. Tikai tad, ja mazās veselības stāvoklis būs pietiekami labs, varēs veikt operāciju. Vecāki ļoti cer, ka vizīte pie ārsta nesīs labas ziņas.

 

Adelīnas mamma un tētis ir ļoti laimīgi par to, ka bērniņš var dzīvot mājās un veseļoties. Viņi sūta vissirsnīgākos sveicienus visiem, kas ziedoja un deva viņu meitiņai dzīvi ārpus slimnīcas.

 

Kopā mēs varam dāvāt laimi!

 

Rosa veselības stāvoklis ir uzlabojies

Šīs nedēļas sākumā Ross Krastiņš apmeklēja kardiologu, kas zēna ģimenei pavēstīja labas ziņas – viņa veselības stāvoklis ir uzlabojies. Tāpat zēns ir sācis daudz staigāt un var ēst pats ar savu karotīti. Puisēna māmiņa Olga ļoti priecājas par uzlabojumiem un sūta sirsnīgus pateicības vārdus visiem, kas ir ziedojuši un palīdzējuši viņas dēliņam. Atgādinām, ka Rosa ārstēšanai vēl nepieciešams savākt vairāk nekā 2800 eiro.

 

Pirms dažām dienām fonda Labdaris.lv pārstāvji sazinājās ar Rosa māmiņu, lai noskaidrotu, kā zēnam veicās pirmdien notikušajā vizītē pie kardiologa. Olga pastāstīja ļoti iepriecinošus jaunumus – zēna veselības stāvoklis ir uzlabojies. Tā kā zēnam klājas ievērojami labāk, nākamā vizīte pie kardiologa ir paredzēta tikai pēc diviem gadiem.

 

Zēna māmiņai bija arī citas priecīgas ziņas. Mazais Ross ir sācis ēst pats, izmantojot karotīti, viņš ir ļoti aktīvs un daudz staigā. Tiesa, viņam ir nepieciešamas konsultācijas pie ortopēda. Tās paredzētas tuvāko mēnešu laikā.

 

Olga neslēpj saviļņojumu un  prieku par to, ka dēla veselības stāvoklis ir uzlabojies. Viņa sūta ļoti sirsnīgus pateicības vārdus visiem, visiem ziedotājiem. Jūsu atbalsts un palīdzība Rosam nozīmē ļoti daudz.

 

Atgādinām, ka pašlaik zēna ārstēšanai vēl pietrūkst apmēram 2800 eiro. Tikai kopā mēs varam saziedot vajadzīgo summu un palīdzēt mazajam Rosam!

Video

Labdaris.lv – labākais labdarības fonds Ziemassvētku brīnumiem.
Visi video

Ātrais ziedojums

Zvani tūlīt

9 000 688 1

(1 zvans - 1.42 €)

9 000 677 1

(1 zvans - 7.11 €)

1. Izvēlies summu


2. Izvēlies fondu


3. Norādi savus datus

Vārds:

Uzvārds:

E-Mail:

4. Izvēlies banku

Mūsu informatīvie partneri

kumi.lv https://www.e-pica.lv/lv Zingo limonāde http://www.kontibuss.lv/ http://www.peintbols.lv/ http://www.elvi.lv/lv/veikali-elvi http://www.leflatvia.lv/web 7sky martina bekerija libava Jurmalas orkestris http://www.jermolajev.lv RomArt http://www.limuzin.lv/lv/ veselibas centrs ars BSR Diena SIA jakubini Inbox.lv Star media baltics Apollo Zelta zivtina Люблю! Druka letak Суббота Tv-net MK Latvija Kas jauns Mammam un Tetiem Epadomi Woman Delfi Jelgavniekiem.lv Capital-regions Latvijas avize D-fakti Staburags Aumirs lv Bauskas dzīve Ves.lv Maminu klubs ZZ.lv Nasha lv Mans mazais Mix news ReKurzeme Газета Час Alūksniešiem Dzirkstele Portret Perspektiva Tusovki Bernusmaids Saulite bsa Psy Viktorija Artlab Riseba baloni.lv beautyschool zvaigzne calis.lv sieviesuklubs baltic-course toys
Visas tiesības ir aizsargātās SNPC Varonis 2012 Pieveienot piedāvajumu vai komentāru